چکاوا سایت تخصصی صدا و نریشن

قوانین کار و کارفرما
۹ آذر ۱۳۹۵
آوای تندرستی
مرکز مراقبت از سالمند ، کودک و بیمار
۹ بهمن ۱۳۹۷

چکاوا سایت تخصصی صدا و نریشن

چکاوا سایت تخصصی صدا و نریشن

چکاوا سایت تخصصی صدا و نریشن

یکی از سایت‌هایی که این مدت من رو درگیر خودش کرده بود، استارتاپی به نام چکاوا بود. سایت چکاوا یه سایت ارائه دهنده‌ی خدمات گویندگی و صداس که شما به راحتی می‌تونید متن نریشن با صدای گوینده‌های حرفه‌ای رو سفارش بدی.

چکاوا چیکار می‌کنه؟

داشتن یه مرجعی برای گویندگی که بتونه شما رو با گوینده‌های مختلفی آشنا کنه و همینطور استفاده از صداهای گوینده‌های مطرح و یا امید کشور رو در خودش گنجونده باشه همیشه برای کسایی که پیشرو در امر تبلیغات و برندینگ بودن یک نیاز محسوب می‌شد. چکاوا این امکان رو به مخاطبینش داده که بتونن بین گوینده‌ها جستجو کنن، نمونه صداهاشونو گوش بدن و در صورتی که نیاز به اون صدا داشتن با تماس از طریق فرم و یا تلفن سفارش خودشون رو ثبت کنند.

اما چکاوا خدمات دیگه‌ای هم داره. یکی از اون خدمات صداهای رایگان هستش. شما می‌تونید رویدادهای مختلف مذهبی، نمایشگاهی ، ملی و … رو توی یک ماه خاص رو با صدای گوینده‌های حرفه‌ای بشوندی و از این صداها برای تبریک به مخاطبینتون استفاده کنید.

چکاوا حامی استارتاپ‌ها

یه امکانی برای استارتاپ‌ها هم فراهم شده که اگر صاحب یک استارتاپ هستید می‌تونید با هزینه‌ی کمتر اقدام به سفارش نیشن یا گویندگی کنید.

حالا چطوری سفارش بدیم؟

سفارش شما به چند صورت امکان پذیره. شما می‌تونید با شماره ۰۲۱۸۸۸۹۸۳۸۳ تماس بگیرید و درخواستتون رو شفاهی بگید. یا اینکه از طریق گوینده‌ی مورد نظرتون رو انتخاب کنید و متنتون رو از طریق تلگرام برامون بفرستید. یه راه دیگم وجود داره اونم ثبت سفارش نریشن از طریق اینترنته که بعد از ثبت فرم باهاتون تماس گرفته میشه.

خب وقتشه که حرفه‌ای دیده بشید 😎

میلاد صفاجوی
میلاد صفاجوی
علاقه مند به دنیای وب و تکنولوژی. بعضاً یک ایده پرداز، طراح تجربه کاربری و حتی طراح رابط کاربری. علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای جوملا و دنیای متن باز. این وبلاگ یک تریبون آزاد برای گفتن حرفای روز مره ی خودم هست.

۵ دیدگاه

دیدگاهها بسته شده.

  • سلام , مهمان