تغییراتی که ۱۴۰۰ رخ داد

گذر زمان به ما کمک می‌کنه که فرد با تجربه‌تری توی زندگیمون بشیم. اگر این تجربه‌ها رو به کار بگیریم شاید بتونیم آدم موفق‌تری باشیم. روزی که تصمیم به ایجاد وبلاگ روزپست داشتم، هیچ ایده‌ای بابت آینده‌ش نداشتم. فقط می‌خواستم یه وبلاگ داشته باشم که مطالبم رو توش بنویسم. منظم نبودن انتشار مطالب و همینطور کارو مسائل و مشغله‌های دیگه باعث شده بود که نتونم اونطوری که باید به این وبلاگ برسم. از طرفی وقتی که به قبل‌ترها نگاه می‌کنم، حس می‌کنم مطالب و محتوای این وبلاگ درست و به درد بخور نیست.

اما ۱۴۰۰ تصمیم گرفتم دستی به سر و گوش این وبلاگ بکشم و با نظم محتوایی بهتری مطلب بنویسم.

تغییراتی که انجام شده

اساسی‌ترین تغییری که اتفاق افتاده قالب این وبلاگه. یه قالب وردپرس ساده به اسم رایتینگ که خیلی مینیمال و ساده‌ و سبکه.

یکی دیگر از تغییرات اساسی این وبلاگ هویت دار شدن تصاویر و قالب محتوایی اونه. با وجود توییتر و اینستاگرام مجزایی که این وبلاگ داره، تصمیم گرفتم یه قالب عکس برای مطالب در نظر بگیرم که زین پس تو همین چارچوب عکس‌ها رو منتشر کنم.

از تغییرات دیگه میشه به راه اندازی فروشگاه وبلاگ اشار کرد.این فروشگاه در حال حاضر و تا به این ساعت هیچ اتفاقی روش نیفتاده. اما قراره که مواردی که بصورت مجازی یا حتی غیرمجازی امکان ارائه در بستر فروشگاه براش باشه رو در این قسمت قرار بدیم. فعلا محصول خاصی برای این بخش در نظر ندارم اما بزودی این قسما هم تکمیل میشه.

بعضی از مطالب این وبلاگ آرشیو شدن. مخصوصا قسمت مربوط به نقد و بررسی که مطالب غیر تخصصی توش زیاد بود. اما قراره که این بخش نقد یه مقدار شکیل‌تر ظاهر بشه.

آرزوی اتفاقات خوب

امیدوارم امسال سال خوبی برای همه باشه و بتونیم در کنار هم خوش باشیم و خوش بگذرونیم…

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان